Home >>> Nieuws >>> Overleden >>> Barbara-viering met Senioren-orkest Onderbanken 28 nov. 19.00u
PDF Afdrukken E-mail
zondag, 29 november 2015 00:00

Barbara-viering met Senioren-orkest Onderbanken

Zaterdag 28 november 2015 in de vooravond mis van de 1te Advent herdachten wij in onze parochiekerk de H. Barbara, de patrones van de Koempels (mijnwerkers).  In het 'Jaar van de Mijnen' werd deze mis gecombineerd met het herinnerd worden aan de tijd van de Mijnen. De meeste inwoners uit onze parochie werkten immers in die jaren in de mijn. Enkele mijnwerkers hadden attributen meegenomen die bij het toenmalig dagelijks werk gebruikt werden. Het Seniorenorkest Onderbanken bracht in de dienst prachtige muziek ten gehore. Verder vierre de Schutterij Eligius-Juliana haar jaarlijks patrooonfeest. Ook de communicanten van volgend jaar brachten hadden een fijne inbreng in deze Eucharistieviering.  Het was een prachtige dienst.

Klik hier voor een impressie

Laatst aangepast op zondag, 29 november 2015 21:40